Mobile Store S.C.

Mobilestore

O nas

Na rynku telefonii komórkowej i w branży GSM działamy już od 2007 roku kiedy to rosnące zainteresowanie asortymentem GSM spowodowało otwarcie przez nas nowej marki Mobile Store.

Mobile Store to ogólnopolska sieć punktów sprzedaży telefonów komórkowych, smartfonów oraz akcesoriów GSM obecna na rynku od 2010 roku. Działalność firmy obejmuje sprzedaż i serwis telefonów komórkowych oraz akcesoriów GSM. Współpracujemy z największymi hurtowniami i producentami z branży GSM i telefonii komórkowej oraz gwarantujemy artykuły najwyższej jakości przy konkurencyjnych cenach..Zapewniamy szeroki wybór produktów, a wieloletnie doświadczenie w tej branży przedkłada się na wysoki poziom świadczonych przez nas usług i stale rosnącą liczbę klientów.

Nasza oferta

W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment telefonów komórkowych i smartfonów zarówno nowych jak i używanych od producentów światowych marek oraz unikalny wybór akcesoriów do telefonów, wśród których znajdują się m.in. szkła hartowane, ochronne obudowy, ładowarki, baterie, karty pamięci czy zestawy słuchawkowe. Ponadto oferujemy klientom możliwość zaprojektowania spersonalizowanego etui na telefon z własnym wzorem lub zdjęciem.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Centra Handlowe z całej Polski.

Oferujemy unikalną koncepcję naszych stoisk handlowych oraz sklepów jak również gwarantujemy profesjonalną i rzetelną współpracę opartą na długoletnim doświadczeniu w tej branży.

Nasze punkty sprzedaży

Galeria Handlowa Bronowice Sklep

ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków
 +48 666 587 777
 galeria.bronowice@mobilestore.com.pl

Galeria Bronowice Wyspa

ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków
 +48 666 222 969
 stoisko.bronowice@mobilestore.com.pl

Galeria Serenada

 ul. T. Bora Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
+48 791 681 681
 galeria.serenada@mobilestore.com.pl

Galeria Handlowa Agora Bytom

 Plac Tadeusza Kościuszki 1, 41-902 Bytom
 +48 728 187 189
 agora.bytom@mobilestore.com.pl

Galeria Galena Jaworzno

 ul. Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno
 +48 32 758 94 98
 +48 666 580 050
 galeria.galena@mobilestore.com.pl

Fashion House Sosnowiec

 ul. Orląt Lwowskich 138, 41-208 Sosnowiec
 +48 788 750 700
fh.sosnowiec@mobilestore.com.pl

Galeria Katowicka – Stoisko

 ul. 3-go Maja 30, 40-097 Katowice
 +48 794 488 488
 stoisko.katowicka@mobilestore.com.pl

Galeria Katowicka — Sklep

 pl. Szewczyka (boczne wejście na dworzec PKP), 40-097 Katowice
 +48 888 371 700
 galeria.katowicka@mobilestore.com.pl

Factory Outlet Poznań

 ul. Dębiecka, 62-030 Luboń
 +48 666 589 389
 factory.poznan@mobilestore.com.pl