NASZE PUNKTY

Galeria Handlowa Bronowice Sklep

ul. Stawowa 61

31-346 Kraków

tel.: +48 666 587 777

email: galeria.bronowice@mobilestore.com.pl

Galeria Bronowice Wyspa

ul. Stawowa 6

31-346 Kraków

tel.: +48 666 222 969

email: stoisko.bronowice@mobilestore.com.pl

Galeria Handlowa Agora Bytom

Plac Tadeusza Kościuszki 1

41-902 Bytom

tel.: +48 728 187 189

email: agora.bytom@mobilestore.com.pl

Factory Outlet Poznań

 

ul. Dębiecka

62-030 Luboń

tel.: +48 666 589 389

email: factory.poznan@mobilestore.com.pl

Fashion House Sosnowiec

ul. Orląt Lwowskich 138

41-208 Sosnowiec

tel.: +48 788 750 700

email: fh.sosnowiec@mobilestore.com.pl

Galeria Galena Jaworzno

ul. Grunwaldzka 59

43-600 Jaworzno

tel.: +48 32 758 94 98

tel. kom: +48 666 580 050

email galeria.galena@mobilestore.com.pl

Galeria Katowicka- Sklep

pl. Szewczyka ( boczne wejście na dworzec PKP)

40-097 Katowice

tel.: +48 888 371 700

email galeria.katowicka@mobilestore.com.pl

Galeria Katowicka- Stoisko

ul. 3-go Maja 30

40-097 Katowice

tel.: +48 794 488 488

email stoisko.katowicka@mobilestore.com.pl

Galeria Serenada

ul. T. Bora Komorowskiego 41

31-876 Kraków

tel.: +48 791 681 681

email galeria.serenada@mobilestore.com.pl