KONTAKT

Sklep Allegro

tel. +48 886 826 726

e mail. sklep@mobilestore.com.pl

Galeria Handlowa Bronowice Sklep

ul. Stawowa 61

31-346 Kraków

tel.: +48 666 587 777

e-mail: galeria.bronowice@mobilestore.com.pl

Galeria Bronowice Wyspa

ul. Stawowa 61

31-346 Kraków

tel.: +48 666 222 969

e-mail: stoisko.bronowice@mobilestore.com.pl

Galeria Handlowa Agora Bytom

Plac Tadeusza Kościuszki 1

41-902 Bytom

tel.: +48 728 187 189

e-mail: agora.bytom@mobilestore.com.pl

Factory Outlet Poznań

ul. Dębiecka 1

62-030 Luboń

tel.: +48 666 589 389

e-mail: factory.poznan@mobilestore.com.pl

Fashion House Sosnowiec

ul. Orląt Lwowskich 138

41-208 Sosnowiec

tel.: +48 788 750 700

e-mail: fh.sosnowiec@mobilestore.com.pl

Galeria Galena Jaworzno

ul. Grunwaldzka 59

43-600 Jaworzno

tel.: +48 32 758 94 98

tel. kom: +48 666 580 050

e-mail galeria.galena@mobilestore.com.pl

Galeria Katowicka- Sklep

pl. Szewczyka ( boczne wejście na dworzec PKP)

40-097 Katowice

tel.: +48 888 371 700

e-mail galeria.katowicka@mobilestore.com.pl

Galeria Katowicka- Stoisko

ul. 3-go Maja 30

40-097 Katowice

tel.: +48 794 488 488

e-mail stoisko.katowicka@mobilestore.com.pl

Galeria Serenada

ul. T. Bora Komorowskiego 41

31-876 Kraków

tel.: +48 791 681 681

e-mail galeria.serenada@mobilestore.com.pl